Polecamy

Mezoterapia igłowa na włosy

Meoterapia igłowa głowy

Mezoterapia igłowa: PRZED i PO

Istnieje wiele powodów do wykonywania mezoterapii. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, preparaty wykorzystywane do zabiegu mogą nieco się różnić. Jak wygląda twarz przed i po mezoterapii igłowej?


Propozycja 1

PRZED

Jedną z proponowanych kuracji jest mezoterapia koktajlem z kwasu hialuronowego i witamin, często stosowanym do mezoterapii szyi. Kwas ten posiada specyficzne właściwości, dzięki którym skóra zostaje nawilżona na całej swojej głębokości. Jeśli twoja cera charakteryzuje się zbytnią wiotkością, brakiem elastyczności i przesadną suchością, możesz pozbyć się tych problemów w zaledwie kilkanaście dni! Doskonałe uzupełnienie kwasu hialuronowego stanowi kompleks witamin, aminokwasów, antyoksydantów, składników mineralnych i kwasów nukleinowych - składniki te zapewnią długotrwały efekt odżywienia.

PO

Chwilę po wykonaniu zabiegu skóra jest zaczerwieniona i delikatnie piecze, efekt ten utrzymuje się jednak maksymalnie do 2 dni po kuracji. Następnie skóra robi się sucha i rozpoczyna proces gojenia, charakteryzujący się delikatnym swędzeniem. Po 3 dniach zaczerwienienie jest już praktycznie niewidoczne, cera staje się natomiast dużo bardziej napięta i gładsza. Pełny efekt zabiegu zostaje osiągnięty po 2 tygodniach. Wiek szyi zmniejsza się minimum o 10 lat.


Propozycja 2

PRZED

Kolejną propozycją jest mezoterapia skóry twarzy, określana jako Neauvia Hydro Delux. W jej skład wchodzi doskonale czysty kwas hialuronowy oraz hydroksyapatyt wapnia, posiadający glicynę i L-prolinę - główne składniki budulcowe kolagenu. Dzięki tej genialnej mieszance, skóra twarzy osiąga znaczne poprawienie swojej jakości, zyskuje rozświetlenie i nawilżenie, a co za tym idzie - redukcję zmarszczek. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.


PO

Nawet zaleczony trądzik nie jest przeciwwskazaniem do przeprowadzenia mezoterapii igłowej skóry twarzy. Bezpośrednio po mezoterapii pojawiają się jedynie nieliczne, zaczerwienione ślady, wynikłe z dokonania ukłuć cienką igłą. Skóra jest znacznie bardziej napięta i wygładzona już po kilku godzinach od zabiegu, a jej stan polepsza się z dnia na dzień!


Kilka istotnych informacji na koniec - co po zabiegu?


Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu skóra jest zaczerwieniona, da się również zaobserwować delikatne ślady wkłuć. W miejscu objętym zabiegiem mogą pojawić się lekkie siniaki i obrzęk, warto jednak zaznaczyć, że zmiany neutralizują się średnio już 2 dni po wykonaniu mezoterapii. Zarówno w trakcie zabiegu, jak i przez okres 2-3 tygodni po ostatniej wizycie, należy stosować kremy ochronne z filtrem SPF 30 albo 50. Makijaż można nałożyć najwcześniej 24 godziny po kuracji.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Zabieg mezoterapii igłowej pod oczy

Mezoterapia igłowa pod oczy jest zabiegiem odpowiednim dla osób w każdym wieku, które...

Jak zrobić mezoterapię igłową w domu?

Wydaje ci się, że mezoterapię igłową możesz przeprowadzić wyłącznie w gabinecie...

Skutki uboczne mezoterapii

Zastanawiasz się nad mezoterapią igłową, ale martwisz się potencjalnymi skutkami...