Polecamy

Jak zrobić mezoterapię igłową w domu?

Poznaj efekty mezoterapii igłowej

Zabiegi mezoterapii

Mezoterapia igłowa na włosy

Mezoterapia igłowa to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z wypadającymi włosami. Zabieg ten pomoże odżyć cebulkom twoich włosów sprawiając, że twoja skóra będzie lepiej ukrwiona, co więcej - aktywowane zostaną odpowiednie procesy regeneracyjne.


Mezoterapia igłowa - włosy 


Mezoterapia igłowa na włosy polecana jest każdemu borykającemu się z łysieniem plackowatym, rozlanym lub z łysieniem typu męskiego. Zabieg ten doskonale sprawdzi się również u wszystkich cierpiących na wypadanie włosów związane z nieprawidłowym odżywianiem się, nadmiernym stresem, promieniowaniem słonecznym, a także ze zmianami hormonalnymi, słabym krążeniem, ciążą i laktacją.

Cena zabiegu mezoterapii igłowej waha się pomiędzy 350 a 400 złotych, w zależności od miejsca jej przeprowadzania. Warto nadmienić, że kwota zabiegu ulega pomniejszeniu przy okazji wykupywania całego pakietu, w skład którego wchodzą z reguły 4 zabiegi.

Do zabiegu nie powinny przystępować kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz panie w okresie menstruacji. Kuracja niezalecana jest również u cukrzyków, alergików i u osób cierpiących na choroby nowotworowe, stany zapalne skóry i jej infekcje. Mezoterapia igłowa głowy nieodpowiednia będzie także dla wszystkich przyjmujących leki przeciwzakrzepowe.

Ewentualnymi skutkami ubocznymi mezoterapii mogą być drobne zasinienia i zaczerwieniona, obrzęknięta skóra głowy, jednak dolegliwości te znikają już po kilku dniach od zakończenia mezoterapii igłowej. 

Dowiedz się więcej o pielęgnacji włosów na https://styl.fm/newsy/fryzury >>

Mezoterapia igłowa - włosy; kiedy efekty? 


Pierwsze efekty widoczne są od razu po pierwszym zabiegu, który widocznie hamuje wypadanie włosów. Kolejne pozytywne skutki pojawiają się nieco później. Przynoszą one przyspieszanie odrostu włosów, ich zagęszczanie oraz pogrubienie. Co więcej, mezoterapia igłowa wspomagająca włosy wzmacnia je przed i po przeszczepie. Zabieg wpływa także na ich rewitalizację i zlikwidowanie wypadania, wspomagając jednocześnie pielęgnację skóry głowy, poprawienie jej ukrwienia oraz pobudzenie krążenia.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Meoterapia igłowa głowy

Problem z łysieniem lub wypadaniem włosów? Mezoterapia igłowa głowy jest właśnie dla...

Co to jest mezoterapia igłowa twarzy i jakie...

Stosowana w różnych partiach ciała, mezoterapia igłowa popularna jest przede wszystkim w...

Zabieg mezoterapii igłowej pod oczy

Mezoterapia igłowa pod oczy jest zabiegiem odpowiednim dla osób w każdym wieku, które...