Polecamy

Jak zrobić mezoterapię igłową w domu?

Co to jest mezoterapia igłowa twarzy i jakie daje efekty?

Poznaj efekty mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu pod skórę witamin i substancji aktywnych w celu nadania skórze promiennego wyglądu na długi okres czasu. Jakie efekty naprawdę przynosi ten niechirurgiczny zabieg?
Jak przebiega mezoterapia igłowa?


Preparaty lecznicze wstrzykiwane są za pomocą igły płytko pod skórę, w odstępach 5-10 mm. Dzięki substancjom aktywnym, które zawierają preparaty, zwiększa się naturalna produkcja kolagenu i elastyny. Mezoterapia igłowa - efekty
Do głównych efektów mezoterapii igłowej, które da się zaobserwować gołym okiem, zaliczamy znaczne nawilżenie i ujędrnienie skóry, zredukowanie przebarwień, wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów, a także powstrzymanie wypadania włosów i zwiększenie grubości naskórka. Mezoterapia przeprowadzana jest także u pacjentów skarżących się na nerwobóle, napięcia mięśni, ich urazy mechaniczne oraz na problemy stawowe. W medycynie estetycznej mezoterapia radzi sobie z cellulitem, zwiotczałą skórą, z rozstępami, z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi oraz z cieniami pod oczami.
Mezoterapia igłowa - efekty uboczne
Najczęstszymi efektami ubocznymi mezoterapii igłowej są pojawiające się obrzęki, reakcje alergiczne, bóle czy krwiaki i sińce. Są to standardowe uboczne efekty zabiegów przeprowadzanych za pomocą igieł.Mezoterapia igłowa - efekty po 1 zabiegu


Znaczącą poprawę skóry da się zaobserwować już po kilku zabiegach. Dzieje się tak za sprawą skutecznego i głębokiego nawilżenia. Dzięki mezoterapii zostają uzupełnione niedobory witamin i minerałów; wspomaga ona również procesy krążenia i zmniejsza oznaki starzenia się. 
Mezoterapia igłowa - kiedy?
Jeśli masz 30 lat, najlepsza będzie mezoterapia w okolicy oczu - właśnie tutaj skóra starzeje się najszybciej. W wieku lat 40 i 50, opisane zabiegi znacząco poprawią jakość skóry, nawilżając ją i napinając, wydłużając jednocześnie efekty innych zabiegów estetycznych. Na mezoterapię nigdy nie jest za późno, choć faktem jest, że im wcześniej ją zaczniesz, tym lepiej dla ciebie i twojej skóry.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Dorota Gardias opowiada o swojej walce z...

Stan zdrowia Doroty Gardias został ujawniony w niepokojących doniesieniach medialnych w...

Skutki uboczne mezoterapii

Zastanawiasz się nad mezoterapią igłową, ale martwisz się potencjalnymi skutkami...

Meoterapia igłowa głowy

Problem z łysieniem lub wypadaniem włosów? Mezoterapia igłowa głowy jest właśnie dla...