Polecamy

Co to jest mezoterapia igłowa twarzy i jakie daje efekty?

Meoterapia igłowa głowy

Poznaj efekty mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu pod skórę witamin i substancji aktywnych w celu nadania skórze promiennego wyglądu na długi okres czasu. Jakie efekty naprawdę przynosi ten niechirurgiczny zabieg?
Jak przebiega mezoterapia igłowa?


Preparaty lecznicze wstrzykiwane są za pomocą igły płytko pod skórę, w odstępach 5-10 mm. Dzięki substancjom aktywnym, które zawierają preparaty, zwiększa się naturalna produkcja kolagenu i elastyny. Mezoterapia igłowa - efekty
Do głównych efektów mezoterapii igłowej, które da się zaobserwować gołym okiem, zaliczamy znaczne nawilżenie i ujędrnienie skóry, zredukowanie przebarwień, wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów, a także powstrzymanie wypadania włosów i zwiększenie grubości naskórka. Mezoterapia przeprowadzana jest także u pacjentów skarżących się na nerwobóle, napięcia mięśni, ich urazy mechaniczne oraz na problemy stawowe. W medycynie estetycznej mezoterapia radzi sobie z cellulitem, zwiotczałą skórą, z rozstępami, z trądzikiem i bliznami potrądzikowymi oraz z cieniami pod oczami.
Mezoterapia igłowa - efekty uboczne
Najczęstszymi efektami ubocznymi mezoterapii igłowej są pojawiające się obrzęki, reakcje alergiczne, bóle czy krwiaki i sińce. Są to standardowe uboczne efekty zabiegów przeprowadzanych za pomocą igieł.Mezoterapia igłowa - efekty po 1 zabiegu


Znaczącą poprawę skóry da się zaobserwować już po kilku zabiegach. Dzieje się tak za sprawą skutecznego i głębokiego nawilżenia. Dzięki mezoterapii zostają uzupełnione niedobory witamin i minerałów; wspomaga ona również procesy krążenia i zmniejsza oznaki starzenia się. 
Mezoterapia igłowa - kiedy?
Jeśli masz 30 lat, najlepsza będzie mezoterapia w okolicy oczu - właśnie tutaj skóra starzeje się najszybciej. W wieku lat 40 i 50, opisane zabiegi znacząco poprawią jakość skóry, nawilżając ją i napinając, wydłużając jednocześnie efekty innych zabiegów estetycznych. Na mezoterapię nigdy nie jest za późno, choć faktem jest, że im wcześniej ją zaczniesz, tym lepiej dla ciebie i twojej skóry.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Mezoterapia igłowa na włosy

Mezoterapia igłowa to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z...

Mezoterapia igłowa kompendium wiedzy

Efektywność mezoterapii osiągana jest dzięki substancjom aktywnym, wprowadzanym do skóry...

Skutki uboczne mezoterapii

Zastanawiasz się nad mezoterapią igłową, ale martwisz się potencjalnymi skutkami...