Polecamy

Mezoterapia igłowa na włosy

Zabieg mezoterapii igłowej pod oczy

Zabiegi mezoterapii

Zabieg mezoterapii igłowej pod oczy

Mezoterapia igłowa pod oczy jest zabiegiem odpowiednim dla osób w każdym wieku, które borykają się z przesuszoną, odwodnioną, zwiotczałą lub starzejącą się skórą. Kuracja nadaje się idealnie dla wszystkich o cerze nienaturalnie zmęczonej, obfitującej w zasinienia i obrzęki.
 

Mezoterapia igłowa pod oczy - ile zabiegów?


4 to najbardziej polecana liczba przeprowadzanych zabiegów. Warto wykonywać je co 7 lub co 14, ewentualnie co 28 dni. Oczywiście długość kuracji dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb pacjenta. W przypadku regularnego wykonywania mezoterapii, każdy poddający się kuracji może cieszyć się efektem pięknej, młodej i niestarzejącej się skóry.


Mezoterapia igłowa pod oczy - skutki uboczne


Skutki uboczne mezoterapii igłowej mogą pojawić się u osób, które posiadają przeciwwskazania do wykonywania zabiegu. Zaliczamy do nich wszystkich cierpiących na problemy sercowe, cukrzycowe, tarczycowe i nowotworowe, a także kobiety w ciąży lub karmiące piersią. W pozostałych przypadkach mezoterapia może wywoływać chwilowe sińce czy obrzęki, znikają one jednak maksymalnie do kilku dni po zabiegu.


Mezoterapia igłowa pod oczy - preparaty 


Do najpopularniejszych preparatów na mezoterapię okolic oczu zalicza się przede wszystkim Light Eyes, Princess Rich, Juvederm Hydrate oraz RRS HA Eyes.

Koszt Light Eyes wynosi ok. 450 złotych za ampułkę. W skład preparatu - prócz kwasu hialuronowego - wchodzi jagoda, rozmaryn, ruszczyk, witamina C i heksapeptydy. Dzięki opisanej kombinacji składników, Light Eyes jest w stanie poradzić sobie zarówno z cieniami pod oczami i opuchlizną, jak i ze zmarszczkami. Jego użycie znacząco wpływa na zwiększenie elastyczności skóry, zmniejszając jednocześnie ilość płynów gromadzących się wokół oczu. Ilość zabiegów koniecznych do wykonania ustala lekarz medycyny estetycznej (indywidualnie, w zależności od pacjenta).

Princess Rich ujędrnia i nawilża cerę dzięki wysokiemu stężeniu gliceryny - doskonale sprawdza się na kurze łapki, zmarszczki śmiechu i zmarszczki palacza. Juvederm Hydrate pomoże nabrać ci prawdziwie aksamitnej gładkości i świeżego wyglądu, co więcej - należy on zabiegów nawilżających, które są najlepiej tolerowane przez skórę. RRS HA Eyes pobudza mikrokrążenie i poprawia kontur oka, wykazując na dodatek działanie antyoksydacyjne.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Mezoterapia igłowa na włosy

Mezoterapia igłowa to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z...

Meoterapia igłowa głowy

Problem z łysieniem lub wypadaniem włosów? Mezoterapia igłowa głowy jest właśnie dla...

Co to jest mezoterapia igłowa twarzy i jakie...

Stosowana w różnych partiach ciała, mezoterapia igłowa popularna jest przede wszystkim w...