Polecamy

Co to jest mezoterapia igłowa twarzy i jakie daje efekty?

Mezoterapia igłowa: PRZED i PO

Zabiegi mezoterapii

Meoterapia igłowa głowy

Problem z łysieniem lub wypadaniem włosów? Mezoterapia igłowa głowy jest właśnie dla ciebie! Mimo, że na efekty mezoterapii skóry głowy trochę się czeka, gwarantujemy - naprawdę warto!


Mezoterapia igłowa głowy - skutki uboczne 


Nie istnieją skutki uboczne mezoterapii igłowej skóry głowy - zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie prowadzi do powstawania efektów niepożądanych. Co prawda wkrótce po dokonaniu zabiegu na skórze mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia, obrzęki czy niewielkie zasinienia, jednak jest to działanie typowe, które znika w przeciągu 6-72 godzin od przeprowadzenia mezoterapii.  Bezpośrednio po terapii warto unikać solarium i sauny. Konieczna jest także czasowa rezygnacja z konsumowania używek.


Mezoterapia igłowa głowy - efekty 


Już pierwszy z zabiegów mezoterapii powstrzymuje wypadanie włosów. Kolejne pogrubiają i zagęszczają włosy, przyspieszają ich odrost, a także wzmacniają je przed i po przeszczepie. Do efektów mezoterapii skóry głowy zaliczamy również skuteczną walkę z wypadaniem, rewitalizację mieszków włosowych, pielęgnację skóry głowy, pobudzenie krążenia oraz poprawienie ukrwienia skóry głowy.


Mezoterapia igłowa głowy - cena 


Cena mezoterapii waha się w zależności od konkretnego gabinetu czy centrum urody. Z reguły jeden z zabiegów wynosi ok. 350-400 złotych, natomiast w pakiecie kilku zabiegów ceny są bardziej opłacalne, tj. np. 1200-1300 złotych za wykupiony pakiet 4 zabiegów.


Mezoterapia igłowa głowy - czy boli? 


Mezoterapia igłowa głowy nie należy do zabiegów bezbolesnych, a stopień pojawiającego się bólu zależy od progu bólu konkretnej osoby. Nieprzyjemne odczucie pojawia się głównie w trakcie wykonywania mezoterapii przy linii czoła i na skroniach, a więc w miejscach, w których skóra głowy jest najcieńsza i naciągnięta przez kości. Dla wielu pacjentów zabieg mezoterapii jest wręcz relaksujący.


Mezoterapia igłowa głowy - przeciwwskazania 


W przypadku ciąży i karmienia piersią, a także w trakcie menstruacji lepiej zrezygnować z mezoterapii igłowej. Niewskazana jest ona również przy chorobach nowotworowych, infekcjach skórnych i stanach zapalnych skóry oraz w razie alergii, cukrzycy i w przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Mezoterapia igłowa na włosy

Mezoterapia igłowa to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z...

Co to jest mezoterapia igłowa twarzy i jakie...

Stosowana w różnych partiach ciała, mezoterapia igłowa popularna jest przede wszystkim w...

Zabieg mezoterapii igłowej pod oczy

Mezoterapia igłowa pod oczy jest zabiegiem odpowiednim dla osób w każdym wieku, które...